اضافه شدن احراز هویت کاربران

⚠️اطلاعیه از امروز تمام کاربران پس از ثبت نام نیاز به احراز هویت دارند .کاربران گرامی لطفا هرچه سریعتر نسبت به تکمیل پروفایل خود اقدام نمایند و تصویر کارت ملی یا شناسنامه خود را بارگزاری ... ادامه مطلب »

16th Jan 2021
انتقال سرور های هاست ارزان

با سلام سرور هاست ارزان ما (bird ) طی امروز و فردا از فرانسه به ایران انتقال پیدا میکند دلیل انتقال هم مشکلاتی بود که در 4 روز گذشته برای این سرور به وجود آمد اطلاعات بعدی متعاقبا به حضورتان اعلام ... ادامه مطلب »

19th Oct 2020
تغییر نام و تلفیق شدن با شرکت میزبان داده پردیس

با سلام از تغییر آدرس به میزبان داده نگران نشوید برای اعتماد هر چه بیشتر کاربران گرامی ما اقدام به ثبت شرکت با نام میزبان داده پردیس کردیم آدرس جدید وب سایت mizbandade.com

30th Jun 2020
ارایه پکیج های جدید میزبانی فوق ارزان قیمت

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز 2 پکیج میزبانی جدید با نام هاست سی پنل آلمان و هاست مخصوص وردپرس جدید رونمایید شد با پایداری 99.99999 درصد که میشه به صورت عادی گفت 100 درصد یکی مخصوص کسب کار های کوچک ... ادامه مطلب »

25th Jun 2020
شروع به کار دپارتمان طراحی وب سایت و هاستینگ بنی

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز دپارتمان طراحی وب سایت و هاستینگ بنی به طور رسمی از تاریخ 98/8/1 فعالیت خود را در زمینه هاستینگ و طراحی انواع وب سایت ها آغاز کرد . امید واریم بتوانیم  رضایت کاربران ... ادامه مطلب »

23rd Oct 2019